Kryštof na turné zaplňuje stadiony

Pražskou zastávkou ukončila kapela Kryštof turné čtyř koncertů po tuzemských halách. V té ostravské zpěvák Richard Krajčo vykřikl: "Příště na Bazalech!" Pražanům slíbil slávistický Eden. Vystoupení ukázalo, že na tak vysoké cíle nejspíš opravdu stačí.

Až čas ukáže, jestli to byl jenom nával euforie, který čeká střet s realitou, anebo závazek. Pražský koncert nicméně potvrdil, že kapela na to v současnosti má nejen popularitu a fanouškovskou základnu, ale i formu a repertoár. 

Jeho program a průběh se zásadně nelišil od opavské generální zkoušky, ale protože je pražská hala větší a byla v ní opravdu zima, přeci jen se rozjížděl pomaleji. Publikum muselo doslova roztát.

Nic nemůže zbortit dojem "velikosti", který za sebou kapela zanechala na každé zastávce turné. Show dotažená do detailu plná konfet, balónků a dobře podaných a provedených známých melodií, u nás nemá mnoho konkurence. Pokud se kapela udrží ve formě a bude i nadále točit tak povedené desky, jakou je na šest Andělů nominovaný Inzerát a hrát k nim takovéhle koncerty, nemusí se o nějaká prázdná místa na stadionech příliš bát.
Kryštof